Радиус (100км)

 БИЗНИС

Колку на бизнисмените им е лесно водењето бизнис? Извештајот на Светска банка „Дуинг бизнис“ ја мери правната, но не и реалната состојба во бизнисот, сметаат ...
сите 112 | | | прочитана: 444 | веќе видена

Целта е да се зголеми финансиската свест и да се подобри финансиската писменост кај младото и возрасното население Стопанската комора на Македонија и Народната ...
сите 19 | | | веќе видена

Помалите фирми и оние кои имаат финансиски проблеми се уште не исплатиле регрес за годишен одмор, популарниот К-15. Имаат уште два месеца за да ја исполнат ...
сите 13 | | | прочитана: 163 | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи