Радиус (100км)

 БИЗНИС

Банкарите велат дека зголемувањето кај станбените кредити е поради градежниот бум во државата, особено во главниот град. Во исто време поради високите ...
сите 3 | | | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи