Премиерот Зоран Заев, во вестите на ТВ Сител, истакна дека државата ја гарантира цената на струјата и таа нема да се промени до крајот на годината затоа што ќе ...
сите 152 | | | веќе видена

Компанијата „Тетекс“ ги објави преку Берзата финансиските резултати остварени во првите три квартали од годинава. Тие покажуваат дека за девет месеци од ...
сите 26 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи