Радиус (100км)

Министерство за одбрана


  • Адреса: Орце Николов 116
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9156 км
  • Локација: Дебар маало
Дејности:

министерства


  • Телефон 2: 02 3282097
  • Факс: 02 3283991
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30Мапа

Иако вредноста на биткоинот порасна за неверојатни 700 проценти од почетокот на оваа година, поголемиот дел од инвеститорите кои учествуваа оваа недела на ...
сите 13 | | | веќе видена

Гаус Институтот од Битола денеска го претстави меѓународниот проект „БалканМед Е-бизнис страници“ со којшто се очекува да се подобри конкурентноста на извозно ...
сите 18 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи