Радиус (100км)

Завод за вработување


  • Адреса: Вељко Влаховиќ 1
  • Место: Кочани
  • Оддалеченст: ≈9220 км


Мапа

 БИЗНИС

Се предвидува дека економскиот раст на Кипар ќе забрза од овогодишните 2,8 проценти на околу 3,0 проценти годишно во наредните две години. Кристал Георгаџи, ...
сите 43 | | | прочитана: 155 | веќе видена

Интернет гигантот Алибаба планира да вложи милијарди долари во компанија за достава на храна Ele.me. „Ele“ е вредна 5,5 милијарди долари, а со оваа инјекција ...
сите 13 | | | прочитана: 211 | веќе видена

Ако ви требаат луѓе за жиранти Екуилар е компанија која 11 година по ред за Њујорк тајмс прави рангирање на највисоките плати на американските ЦЕО-а. Во ...
сите 36 | | | прочитана: 1034 | веќе видена

next

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи