Радиус (100км)

 БИЗНИС

Македонија е рангирана на 10-то место во најновиот извештај на „Дуинг бизнис“ на Светска банка според леснотијата за водење бизнис. Ова претставува напредок за ...
сите 20 | | | веќе видена

Бизнисот да добие целосна поддршка од државата и логистика при изготвувањето на тендерските документации за европските проекти, побараа денеска претседателот ...
сите 10 | | | веќе видена

Домашните компании треба да бидат основата за раст на македонската економија, а не смеат да трпат негативни последици од политичката нестабилност во државата. ...
сите 5 | | | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи