Радиус (100км)

Медикус хелп


  • Адреса: Гоце Делчев 6
  • Место: Прилеп
  • Телефон 2: 070 393824
  • Оддалеченост: ≈73 км
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 13:00

Пауза 13:00-17:00 часот.

 БИЗНИС

Водење на добра бизнис клима, раст на економијата, странски и домашни инвестиции, намалување на невработеноста, ослободување од плаќање на данок за фирми кои ...
сите 30 | | | веќе видена

Горданчо Мирчевски, иселеник од Перт, кон средината на јануари годинава во присуство на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, го означи почетокот на ...
сите 4 | | | прочитана: 216 | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи