Општина Центар Жупа


  • Адреса: Центар Жупа
  • Место: Дебар
  • Оддалеченст: ≈7399 км

  • Телефон 2: 046 840353
  • Факс: 046 840353
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Премиерот Зоран Заев, во вестите на ТВ Сител, истакна дека државата ја гарантира цената на струјата и таа нема да се промени до крајот на годината затоа што ќе ...
сите 155 | | | веќе видена

Компанијата „Тетекс“ ги објави преку Берзата финансиските резултати остварени во првите три квартали од годинава. Тие покажуваат дека за девет месеци од ...
сите 26 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи