Општина Центар Жупа


  • Адреса: Центар Жупа
  • Место: Дебар
  • Оддалеченст: ≈7826 км

  • Телефон 2: 046 840353
  • Факс: 046 840353
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Митко Андреевски, советник за енергетика на премиерот Зоран Заев, во интервјуто за „Фактор“ вели дека Штип и Кавадарци се градовите кои се најблиску до ...
сите 100 | | | веќе видена

Над 30 милиони денари се определени за мерките за надомест на трошоци на домаќинствата за промена на стари со ПВЦ или алуминиумски прозорци и за набавка на ...
сите 14 | | | веќе видена

Најдобриот придонес што Народната банка може да го даде за зголемување на нивото на странски директни инвестиции во земјава е остварувањето на клучните цели, ...
сите 49 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи