Радиус (100км)

 БИЗНИС

Четврта година по ред, во организација на Ерсте Банка и Шпаркасе Банка Македонија, во х.„Мериот“ се одржа конференцијата „Erste Breakfast“. Свое учество на ...
сите 33 | | | веќе видена

Фискалната политика треба да биде одземена од рацете на политичарите и да биде предадена на претставниците кои не се директно избрани, слично на монетарната ...
сите 53 | | | прочитана: 181 | веќе видена

Главниот град добива ново уникатно монденско одбележје. Сместен во срцето на Скопје, од денес новиот Парк Хотел и Спа ги отвора вратите за сите со префинет ...
сите 18 | | | прочитана: 478 | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи