Радиус (100км)

Агенција за поттикнување и развој на земјоделството-Охрид


  • Адреса: Димитар Влахов 60
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈9191 км

  • Телефон 2: 070 409066
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Мапа

 БИЗНИС

Се предвидува дека економскиот раст на Кипар ќе забрза од овогодишните 2,8 проценти на околу 3,0 проценти годишно во наредните две години. Кристал Георгаџи, ...
сите 43 | | | прочитана: 155 | веќе видена

Интернет гигантот Алибаба планира да вложи милијарди долари во компанија за достава на храна Ele.me. „Ele“ е вредна 5,5 милијарди долари, а со оваа инјекција ...
сите 13 | | | прочитана: 211 | веќе видена

Ако ви требаат луѓе за жиранти Екуилар е компанија која 11 година по ред за Њујорк тајмс прави рангирање на највисоките плати на американските ЦЕО-а. Во ...
сите 36 | | | прочитана: 1034 | веќе видена

next

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи