Радиус (100км)

Дуна компјутери

ПаркингДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостава

 • Адреса: бул.8-ми Септември 18 лок.2 (Октомвриска револуција)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9155 км
 • Локација: Зграда на Мида

 • Телефон 2: 02 5511440
 • Факс: 02 3104530
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 17:00

Слика од локација
Цена со ДДВ:3.990 ден.

iPod Shuffle 2GB

Цена со ДДВ:27.490 ден.

Часовник Fenix 3

Цена со ДДВ:17.290 ден.

Камера Virb Elite

Цена со ДДВ:5.290 ден.

Уред Garmin nuvi 42

Цена со ДДВ:36.900 ден.

iPad Air 2 Cellular

Цена со ДДВ:29.900 ден.

iPad Air 2


Видете ги сите наши производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Неоком


 • Адреса: бул.К.Ј.Питу 15
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9158 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

Оформен уште во далечната 1990 година како акционерско друштво со целосно македонски капитал, Неоком е една од водечките бизнис ИТ компании.

ПаркингДостапен интернетWi-Fi Зона

Итеа солушнс


 • Адреса: Димче Мирчев 20-1/8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9158 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00

ИТ компанија која непрекинато го следи забрзаниот развој на ИТ технологиите во светот и има препознаена изведба за софтверски решенија и консултантски услуги.

Слика од локација
Мапа

 БИЗНИС

Се предвидува дека економскиот раст на Кипар ќе забрза од овогодишните 2,8 проценти на околу 3,0 проценти годишно во наредните две години. Кристал Георгаџи, ...
сите 43 | | | прочитана: 155 | веќе видена

next

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи