Радиус (100км)

 БИЗНИС

Корисниците на парно греење од 1-ви август ќе плаќаат пониски сметки, одлучи Регулаторна комисија. Домаќинствата приклучени на „Балкан енерџи груп“ ќе добиваат ...
сите 58 | | | прочитана: 154 | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи