Радиус (100км)

Три Звезди


  • Адреса: Димо Хаџи Димов 68-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченост: ≈9159 км
  • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 22:00
  • Локација: Комлекс Катлановска бања

Дејности:

хостели

 БИЗНИС


next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи