Радиус (100км)

Каза Италија


 • Адреса: бул.Јане Сандански 24 лок.2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9160 км
 • Локација: Аеродром, кај Мекдоналдс, Комплекс Банки

 • Телефон 2: 02 2400431
 • Факс: 02 2455511
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00Препорачани резултати за вашето пребарување:

Хелга Компани


 • Адреса: Илинденска 54-а
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9130 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Хелга компани е фабрика за производство на мебел со врвен квалитет.

Работиме 6 дена во неделатаПлаќање со кредитни картички

Карес


 • Адреса: Даме Груев блок 7/6 лок.1 , Градски Ѕид
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9157 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 21:00 • Саб од 10:00 до 17:00

Секогаш во тек со светските трендови, во Карес ќе најдете производи од повеќе реномирани италијански брендови за мебел.: сертифицирани италијански кујни и внатрешни врати, мебел за дневна и спална соба, трпезарии, дури и оние детали кои чинат топол дом, како дизајнирани килими и осветлување.

Интер Мебел


 • Адреса: с.Дабиле 2
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9274 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 19:00

Мапа

Иако вредноста на биткоинот порасна за неверојатни 700 проценти од почетокот на оваа година, поголемиот дел од инвеститорите кои учествуваа оваа недела на ...
сите 13 | | | веќе видена

Гаус Институтот од Битола денеска го претстави меѓународниот проект „БалканМед Е-бизнис страници“ со којшто се очекува да се подобри конкурентноста на извозно ...
сите 18 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи