Радиус (100км)

АБВ на македонското стопанство


  • Адреса: Орце Николов 101/5
  • Место: Скопје
  • Факс: 02 3122439
  • Телефон 2: 3122439
  • Оддалеченост: ≈9156 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
  • Локација: кај Матично, Дебар маало

 БИЗНИС

Доколку Македонија сака да развива туризам мора да се фокусира на изградба на сообраќајната инфраструктура, велат експертите. -Кога слетав во Скопје морав да ...
сите 8 | | | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи