Радиус (100км)

 БИЗНИС

Македонската компанија „Гемак“ го стави во функција новиот хотел „Парк Хотел и Спа“ во Градскиот парк во Скопје. Зданието се наоѓа на брегот на реката Вардар, ...
сите 17 | | | прочитана: 257 | веќе видена

Македонските власти наместо да ја намалуваат дополнително ја зголемуваат задолженоста на државата. Во најновиот редовен извештај на Светска банка, е наведено ...
сите 56 | | | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи