Радиус (100км)

Ескулап-Центар за борба со болка


  • Адреса: Миле Поп Јорданов 58-б
  • Место: Скопје
  • Факс: 02 3237876
  • Оддалеченост: ≈2.70 км
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 22:00 • Саб од 09:00 до 15:00 • Нед од 16:00 до 22:00

 БИЗНИС

Меѓународниот монетарен фонд предупредува дека досегашниот начин на исплата на пензии и пумпање на Пензискиот фонд со државни пари е неодржливо на подолг рок ...
сите 27 | | | прочитана: 158 | веќе видена

Стапката на невработеност во Германија во септември падна под 6 отсто, бидејќи пазарот на трудот во најголемата европска економија остана силен. Бројот на ...
сите 13 | | | веќе видена

Дојче Банк и релацијата со еврото, нераскинлива приказна која може да има и неубав крај? Сепак никој не верува во ова и покрај тешките моменти на гигантот, кои ...
сите 4 | | | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи