Радиус (100км)

Ескулап-Центар за борба со болка


  • Адреса: Миле Поп Јорданов 58-б
  • Место: Скопје
  • Факс: 02 3237876
  • Оддалеченост: ≈9155 км
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 22:00 • Саб од 09:00 до 15:00 • Нед од 16:00 до 22:00

 БИЗНИС

Обновливите извори на енергија и потенцијалот што го има Македонија за нивно искористување, високата технологија и нејзината примена и придобивки, како и ...
сите 90 | | | прочитана: 253 | веќе видена

Со шест нови прачки вредни 2,6 милиона евра Народната банка ја зголеми количината монетарно злато во државните резерви. Станува збор за злато што НБМ го доби ...
сите 22 | | | прочитана: 152 | веќе видена

Македонија2025 на 20 и 21 октомври го реализираше петтиот самит и со тоа комплетираше уште еден успешен обид за инволвирање на македонската деловна и ...
сите 7 | | | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи