Радиус (100км)

 БИЗНИС

Хотелот и спа „Парк“ е најновата инвестиција на домашната компанија „Гемак трејд“, вредна 15 милиони евра. Хотелот „Парк“ вратите ги отвора вратите денеска, ...
сите 15 | | | прочитана: 199 | веќе видена

Надзорниот одбор на АД Електрани на Македонија во државна сопственост за нов претседател на Управниот одбор и генерален директор на АД ЕЛЕМ го именува д-р ...
сите 12 | | | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи