Радиус (100км)

Дуна компјутери


 • Адреса: бул.8-ми Септември 18 лок.2 (Октомвриска револуција)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9155 км
 • Локација: Зграда на Мида

 • Телефон 2: 02 5511945
 • Факс: 02 3104530
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 17:00

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Алкалоид АД Скопје


 • Адреса: бул.Александар Македонски 12
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9159 км

АЛКАЛОИД AД Скопје е компанија која повеќе од седум децении работи на производство на лекови, преработка на билни суровини, производство на козметички и хемиски производи.

Т-Мобиле-дирекција


 • Адреса: Кеј 13-ти Ноември 6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9157 км

T-Mobile е првиот мобилен оператор во Македонија и лидер на пазарот на мобилната телефонија. Компанијата функционира од септември, 1996 година. Во 2006, се преименуваше во T-Mobile Македонија и стана дел од интернационалното семејство на T-Mobile кое брои повеќе од 120 милиони корисници.

Дејности:

200 најуспешни

Мапа

 БИЗНИС

Законските измени за регистрирањето за плаќање ДДВ на физичките лица што извршуваат стопанска дејност и намалениот праг за регистрација од два милиони денари ...
сите 27 | | | прочитана: 382 | веќе видена

Разгледување на сите можни опции за формирање берза на енергија во земјава, е целта на работилницата на тема „Воспоставување на организиран пазар на електрична ...
сите 34 | | | веќе видена

На овогодинешниот Саем на мебел Jumis Luxury доби признание за најдобар експонат, кујна, во категоријата производители. Оваа компанија веќе 25 години ги креира ...
сите 55 | | | прочитана: 658 | веќе видена

Постигнувајќи договор за соработка со интернационалната компанија Green Machine, велешката компанија Брако доби лиценца и започна со производство на возила за ...
сите 12 | | | веќе видена

next

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи