Радиус (100км)

Европска очна болница


  • Адреса: Сремски фронт 1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9151 км
  • Локација: Ѓорче Петров

  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Европската Очна Болница е специјализирана офталмолошка институција со која во Македонија воведуваме европска процедура за дијагностика и операции со врвна технологија и искусен тим. Во нашата болница ќе добиете одговорна и професионална грижа за решение на проблемот со вашиот вид.

Лекарската екипа составена од еминентни офталмолози-специјалисти ќе бидат на ваше располагање обезбедувајќи ви квалитет, брзина и високостручно лекување.Секој наш пациент станува дел од нашето семејство и добива врвна медицинска услуга од дијагностика до третман по принципот “додека да трепнеш со око”. Компетентноста на нашиот тим е потврдена со процентот на неуспешни операции кој го има матичната болница во Турција во своето долгогодишно работење.Тој изнесува фантастични 0,001 процент, или една неуспешна операција на вкупно 100.000 извршени. Болницата има капацитет од 15.000 до 20.000 прегледи месечно. Здравствениот туризам е дел од нашиот примарен фокус, развивајќи гранка која во Македонија е се уште во зачеток. Нашето мото е: Кај нас нема ветувања, постојат само исполнувања.
повеќе

Постови

European Eye Hospital

Radni dan u EUROPEAN EYE HOSPITAL Skoplje

Photos from European Eye Hospital's post

Radni dan u EUROPEAN EYE HOSPITAL Skoplje

Фактор здравје 05 05 2017

Тема: Третман на глауком. Гостин: д-р Снежана Зечевиќ-спец. офталмолог

EVROPSKA OČNA BOLNICA

Photos from European Eye Hospital's post

dr Salih Bozkurt u poseti predstavništvu European eye hospital u Novom Pazaru

Photos from European Eye Hospital's post

Specijalista oftalmolog, hirurg dr Salih Bozkurt sa pacijentima EUROPEAN EYE HOSPITAL Skoplje. Final ...

Photos from European Eye Hospital's post

Uspešna operacija odstranjivanja katarakte FAKO metodom u EUROPEAN EYE HOSPITAL Skoplje... operativn ...

Timeline Photos

srecne uskrsnje praznike zeli vam EUROPEAN EYE HOSPITAL Skoplje
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи