Општина Дебар


  • Адреса: 8-ми Септември 72
  • Место: Дебар
  • Оддалеченст: ≈9458 км

  • Факс: 046 831015
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Мапа

Ја разгледуваме новината воспоставена од Европската Унија за и ние да се усогласиме и доколку анализите утврдат дека можеме што поскоро да го направиме тоа, ќе ...
сите 27 | | | веќе видена

Годинава на насоката наставна хемија при Природно-математички факултет во Скопје се запишал само еден студент. Додека на студиите по новинарство на Правниот ...
сите 17 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи