Радиус (100км)

Општа болница - Велес


  • Адреса: Самоборска б.б.
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈9199 км
  • Локација: над ОУ Блаже Коневски
Дејности:

болници


  • Телефон 2: 043 231048
  • Факс: 043 231473
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00Мапа

Иако вредноста на биткоинот порасна за неверојатни 700 проценти од почетокот на оваа година, поголемиот дел од инвеститорите кои учествуваа оваа недела на ...
сите 13 | | | веќе видена

Гаус Институтот од Битола денеска го претстави меѓународниот проект „БалканМед Е-бизнис страници“ со којшто се очекува да се подобри конкурентноста на извозно ...
сите 18 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи