Општина Кичево


  • Адреса: Борис Кидрич 1
  • Место: Кичево
  • Оддалеченст: ≈7424 км

  • Факс: 045 223100
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Мапа

Германската компанија „Герешајмер“ денеска во Технолошко индустриската развојна зона Бунарџик ќе ги постави темелите на новата фабрика за медицинска пластика. ...
сите 39 | | | веќе видена

Доспеани, а неплатени сметки за струја, вода, греење, купен а неплатен инвентар и материјали, завршени, а неплатени договорни услуги – по овие основи државните ...
сите 7 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи