Радиус (100км)

Нептун


 • Адреса: Петар Петровиќ Његош 144
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9228 км
 • Локација: на раскрсница ленски мост
  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  Термо Систем


  • Адреса: Никола Парапунов 1-1/13, ТЦ Карпош 4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9153 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 14:00

  Термо Систем е компанија која нуди решенија за ладење, греење, климатизација, соларни системи и сончеви колектори, индустриска опрема, вентилација, водовод и канализација.

  Енергија


  • Адреса: Лондонска 1-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9154 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 14:00

  Енергија е овластен дистрибутер и сервисер на реномираните светски производител на HVAC опрема TOSHIBA-Јапонија и CARRIER-САД.

  Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  ИЦС Груп


  • Адреса: ул.164 бр.46-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9158 км

  ИЦС ГРУП ДОО е овластен партнер за Македонија на водечки светскиот бренд за HVAC системи - DAIKIN од Јапонија . Како проектанско - изведбена фирма ИЦС ГРУП нуди : -Проектирање и изведба на енергетско- ефикасни системи за греење, ладење и вентилација -Техничко -консултантски услуги , надзор и ревизија -Автоматизација и контрола на HVAC системи и комплетни ВМЅ решенија. -Редовно одржување и сервисирање на опремата за греење, ладење и вентилација.

  Мепринг сервиси


  • Адреса: Јуриј Гагарин 73-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9155 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

  Продажба на опрема за климатизација и автоматско управување; Проектирање и изведба на централни системи за климатизација...

  Мапа

  Иако вредноста на биткоинот порасна за неверојатни 700 проценти од почетокот на оваа година, поголемиот дел од инвеститорите кои учествуваа оваа недела на ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Гаус Институтот од Битола денеска го претстави меѓународниот проект „БалканМед Е-бизнис страници“ со којшто се очекува да се подобри конкурентноста на извозно ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

  Корисничко име:Лозинка:


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи