Радиус (100км)

Интермед АРТ


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 84
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈4.11 км
 • Локација: во ТЦ Антико

 • Телефон 2: 02 3060931
 • Факс: 02 3069693
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 19:00

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Синлаб (Адриалаб)


 • Адреса: Антон Попов 1 лок.3,4,5 (Огњан Прица)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.32 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 18:00

Прием на пациенти: Сабота (08.00-12.00)

Работиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лицаДомашна посетаРаботиме со плави картони

Поликлиника Медика плус


 • Адреса: Бојмија 1, мезанин 15
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.67 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 14:00

ПЗУ „Поликлиника Медика Плус“ е основана на 08.12.2000 год од страна на Д-р Атанас Атанасов Спец. по медицина на труд. Поликлиниката располага со вкупна површина од 400 м2 , како  и тим од 30 стручни лица кои секојдневно ги задоволуваат потребите на клиентите согласно нивните барања. Сите простории ги усполнуваат условите за работа согласно со законските обврски.

Работиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДомашна посета

Манолеви


 • Адреса: Радишанска б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈6.85 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00 • Саб од 07:00 до 14:00

Домашна посета; Интерна медицина; Педијатрија...

Биохем Медика


 • Адреса: Цветан Димов 33, ТЦ Чаирчанка
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.26 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 08:00 до 14:00

Мапа

 БИЗНИС

Со цел подобро информирање на заинтересираните клиенти за карактеристиките на комплексот „Ветрило“, како и на други нивни проекти, Друштвото за градежништво, ...
сите 26 | | | прочитана: 267 | веќе видена

Американскиот производител на електрични автомобили Tesla Motors сеуште е губитничка компанија и покрај растот во продажбата и приходите, покажува објавениот ...
сите 38 | | | прочитана: 298 | веќе видена

next

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи