Радиус (100км)

ЈП Водовод-Битола


  • Адреса: Св.Климент Охридски б.б.
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈109 км
  • Локација: касарна Кемал Ататурк

  • Факс: 047 225140

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Комунална хигиена-Скопје


  • Адреса: бул.Илинден 1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈405 м

СОБИРАЊЕ КОМУНАЛЕН ОТПАД, ЧИСТЕЊЕ НА ЈАВНИТЕ СООБРАЌАЈНИ ПОВРШИНИ...

Мапа

 БИЗНИС

Кочо Анѓушев, Александар Зарков и Неби Хоџа се кандидатите кои ги предлагаат стопанските комори за вицепремиери за економски прашања во новата влада ...
сите 82 | | | прочитана: 1181 | веќе видена

Данска, а и другите членки на ЕУ, можеби наскоро ќе бидат принудени да го воведат еврото како национална валута, пишуваат германските медиуми. Иако Данците ...
сите 27 | | | веќе видена

next

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи