Радиус (100км)

ЈСП Турс


  • Адреса: Даме Груев 5 лок.3
  • Место: Скопје
  • Факс: 02 3060350
  • Телефон 2: 02 3091522
  • Оддалеченост: ≈9157 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 15:00
  • Локација: во центар градски ѕид

ЈСП ТУРС постои од 1991 година и со својата висока професионалност и квалитетната услуга ја стекна довербата кај голем број клиенти. Располагаме со 10 високо туристички автобуси марка НЕОКАР, САНОС и МАН со 40/50 седишта и минибуси со 19 седишта.

Ние Ви овозможуваме во секое време по Ваше барање да стигнете до Вашата сакана дестинација. Долга е листата на бараните превози и аранжмани кои нашата агенција ги реализира и долгогодишно е искуството на патувања во Република Македонија и во странство.

Ви стоиме на располагање во секое време и Ви гарантираме најповолни цени и услови.

Организираме и ученички и апсолвентски екскурзии.

Нудиме и индивидуални и групни патувања за која било дестинација по Ваша избор како во земјата така и во странство.

Нашата цел е да ги задоволиме потребите и желбите на нашите клиенти во поглед на сите туристички услуги кои им се потребни и за таа цел имаме склучени договори со повеќе туристички агенции и туроператори како во земјата така и во странство.

Членки сме на СКТМ, АТАМ.....

Фото галерија

 БИЗНИС

Tesla Motors добива и кога губи Електричниот производител на автомобили изненади со профитот остварен во третиот квартал Објавено на 27 октомври 2016 година ...
сите 11 | | | веќе видена

Делегација од Централниот регистар на Република Македонија, предводена од в.д. директорот Андреа Поповски, денеска е во официјална работна посета на Агенцијата ...
сите 6 | | | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи