Радиус (100км)

ДООЕЛ ЛАНД-СЕРВИС е компанија предводник во поставување на стандарди за услугите од областа на професионално чистење,одржување на хигиена и дезинфекција.

Ланд-Сервис ДООЕЛ е ексклузивен застапник и дистрибутер на средствата со двојна формула за чистење и дезинфекција од препознатливиот француски бренд ANIOS laboratoires.
Ланд-Сервис е ексклузивен застапник и сервисер за машини за чистење со EcH20 технологија од водечкиот светски производител и иноватор TENNANT.

Услуги:
- Изготвување организациони планови за чистење со техничка и економска понуда, на барање на клиент
- Професионално тековно и генерално чистење и одржување на објекти (индустриски и угостителски ,трговски центри, здравствени установи,банки,хотели,амбасади и резиденции,образовни и административни,згради,индивидуални станови).
- Чистење на недостапни стаклени површини, фасади и рекламни паноа.
- Перење на теписи и седечки гарнитури.
- Чистење и заштита на тврди подови (мермер,гранит,керамика и др.) со нанесување на заштитна емулзија.
- Дезинфекција
- Одржување на зелени површини

ЛАНД-СЕРВИС – СИНОНИМ ЗА БЕСПРЕКОРНА ХИГИЕНА.

Фото галерија

Видео галерија

Цена со ДДВ:/327 ден.

ANIOSAFE SAVON DOUX HF

Цена со ДДВ:/517 ден.

ANIOSGEL 85 NPC

Цена со ДДВ:/473 ден.

SURFANIOS Premium


Видете ги сите наши производи на

 БИЗНИС

За побрза исплата на средства во услови на елементарни непогоди, како поплавата од 6 август, Министерството за финансии денеска предложи по брза постапка да се ...
сите 20 | | | веќе видена

Британската компанија „Хајстед лимитед“ ја купува македонската компанија „Балфин МК“ во чија сопственост е трговскиот центар „Сити мол“, објави вчера ...
сите 10 | | | прочитана: 457 | веќе видена

За Александeр Смузиков и за Александар Каплан, основачите на „Балкан Петролеум“, компанијата којашто искажа намера да ја преземе македонскиот нафтена комапнија ...
сите 9 | | | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи