Радиус (100км)

Камелија Турс


  • Адреса: бул.Кочо Рацин 19/20
  • Место: Скопје
  • Факс: 02 3232916
  • Телефон 2: 02 3163549,3162916
  • Оддалеченост: ≈9158 км
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00 • Саб од 09:00 до 15:00
  • Локација: спроти Олимписки

 БИЗНИС

Курсот на еврото на меѓународните валутни пазари се лизна во петокот на најниското ниво во последните два месеца во однос на швајцарскиот франк, а ослабе и во ...
сите 52 | | | прочитана: 217 | веќе видена

Стабилни се изгледите за одржување на рамнотежата помеѓу ризикот од зголемување на јавниот надворешен долг и економскиот просперитет на земјата, соопшти ...
сите 12 | | | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи