Радиус (100км)

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДопуштено за деца

ЈК травел


  • Адреса: Добривое Радосавлевиќ 22
  • Место: Битола
  • Факс: 047 220248
  • Телефон 2: 078 212122
  • Оддалеченост: ≈9228 км
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 15:00
  • Локација: на Широк Сокак наспроти Стопанска Банка АД Битола

 БИЗНИС

Курсот на еврото на меѓународните валутни пазари се лизна во петокот на најниското ниво во последните два месеца во однос на швајцарскиот франк, а ослабе и во ...
сите 52 | | | прочитана: 217 | веќе видена

Стабилни се изгледите за одржување на рамнотежата помеѓу ризикот од зголемување на јавниот надворешен долг и економскиот просперитет на земјата, соопшти ...
сите 12 | | | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи