Радиус (100км)

ЈК травел

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДопуштено за деца

 • Адреса: Добривое Радосавлевиќ 22
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9228 км
 • Локација: на Широк Сокак наспроти Стопанска Банка АД Битола

 • Телефон 2: 078 212122
 • Факс: 047 220248
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
  Саб од 10:00 до 15:00Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Њу Вејс оф Травел


 • Адреса: бул.Св.Климент Охридски 30
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9156 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00 • Саб од 09:00 до 15:00

Со "New Ways of Travel" до омилените летни дестинации во Грција,Турција,Шпанија. *Крстарења по Медитеранот. *Зимувања во Австрија,Бугарија,Италија. *Апсолвентски екскурзии. *Авионски билети. *Автобуски превоз до Бугарија,Грција,Србија,Германија. *Визи за Австралија,Јужна Африка,Бразил,Индија,Канда,Мароко,Тајланд.

Конгрес Травел Сервис


 • Адреса: Дебарца 10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9157 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

„Конгрес Травел Сервис – Потпис на успехот“

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Сити травел


 • Адреса: ДТЦ Палома Бјанка лок.7 и 8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9157 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00 • Саб од 09:00 до 13:00

Сити Травел е компанија специјализирана во организирање на Вашите деловни и приватни патувања. Продажбата од над 6.000 авиобилети годшно ја потврдува лидерската позиција и не рангира како една од водечките туристички агенции во рамките на целиот регион.

Работиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Пилот травел


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј б.б. (М.Х.Јасмин)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9157 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Мапа

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи