Радиус (100км)

 БИЗНИС

По повод Меѓународниот ден на руралната жена, Групацијата на бизнис жени (ГБЖ) при Стопанска Комора на Северо-западна Македонија (СКСЗМ) денеска во Скопје ...
сите 31 | | | веќе видена

Македонскиот претприемач за да излезе на интернационалниот пазар потребно е да го познава пазарот на којшто сака да го пласира својот производ, но и да има тим ...
сите 61 | | | прочитана: 259 | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи