Радиус (100км)

 БИЗНИС

Со средства за плати и дополнителен надоместок за компаниите кои ќе вработат лица во социјален ризик Владата субвенционира вработување на лица од различни ...
сите 21 | | | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи