Радиус (100км)

Автобуска станица-Штип


  • Адреса: Партизанска б.б.
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈69 км

  • Телефон 2: 032 389440
  • Работно време: Пон - Нед од 05:00 до 21:00

Мапа

 БИЗНИС

Кочо Анѓушев, Александар Зарков и Неби Хоџа се кандидатите кои ги предлагаат стопанските комори за вицепремиери за економски прашања во новата влада ...
сите 82 | | | прочитана: 1181 | веќе видена

Данска, а и другите членки на ЕУ, можеби наскоро ќе бидат принудени да го воведат еврото како национална валута, пишуваат германските медиуми. Иако Данците ...
сите 27 | | | веќе видена

next

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи