Радиус (100км)

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме нон-стопКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лицаФен во собаХотел со 5 ѕвезди

Аполонија Хотел & Казино


  • Адреса: Гевгелиски Партизански Одреди 1
  • Место: Гевгелија
  • Факс: 034 213223
  • Телефон 2: 034 213300
  • Оддалеченост: ≈9287 км
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00
  • Локација: Во центарот на Гевгелија

Дејности:

хотели, казина

Аполонија Хотел, хотел со 5 ѕвезди кој располага со 40 соби, секоја уредена со посебен вкус за да ги задоволи Вашите потреби, располагаме и со сала за состаноци, летна градина и казино за сите љубители на игрите на среќа.

Аполонија Казино – место за дружење, забава и добивка. Со повеќе од 30 години традиција, Ви нудиме незаборавна авантура, награди секој ден и посебни изненадувања за нашите лојални гости. Влезот е бесплатен.

Видео галерија

 БИЗНИС

Четврта година по ред, во организација на Ерсте Банка и Шпаркасе Банка Македонија, во х.„Мериот“ се одржа конференцијата „Erste Breakfast“. Свое учество на ...
сите 33 | | | веќе видена

Фискалната политика треба да биде одземена од рацете на политичарите и да биде предадена на претставниците кои не се директно избрани, слично на монетарната ...
сите 53 | | | прочитана: 182 | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи