Радиус (100км)

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме нон-стопКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лицаФен во собаХотел со 5 ѕвезди

Аполонија Хотел & Казино


  • Адреса: Гевгелиски Партизански Одреди 1
  • Место: Гевгелија
  • Факс: 034 213223
  • Телефон 2: 034 213300
  • Оддалеченост: ≈9287 км
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00
  • Локација: Во центарот на Гевгелија

Дејности:

хотели, казина

Аполонија Хотел, хотел со 5 ѕвезди кој располага со 40 соби, секоја уредена со посебен вкус за да ги задоволи Вашите потреби, располагаме и со сала за состаноци, летна градина и казино за сите љубители на игрите на среќа.

Аполонија Казино – место за дружење, забава и добивка. Со повеќе од 30 години традиција, Ви нудиме незаборавна авантура, награди секој ден и посебни изненадувања за нашите лојални гости. Влезот е бесплатен.

Видео галерија

 БИЗНИС

Македонија2025 го реализираше петтиот самит и со тоа комплетираше уште еден успешен обид за инволвирање на македонската деловна и експертска заедница во ...
сите 9 | | | веќе видена

Со шест нови прачки вредни 2,6 милиона евра Народната банка ја зголеми количината монетарно злато во државните резерви. Станува збор за злато што НБМ го доби ...
сите 23 | | | прочитана: 200 | веќе видена

Обновливите извори на енергија и потенцијалот што го има Македонија за нивно искористување и примената на високата технологија и придобивките од неа, се темите ...
сите 91 | | | прочитана: 265 | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи