Радиус (100км)

 БИЗНИС

Британската компанија „Хајстед лимитед“ ја купува македонската компанија „Балфин МК“ во чија сопственост е трговскиот центар „Сити мол“, објави вчера ...
сите 10 | | | прочитана: 567 | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи