Радиус (100км)

Центар за катастар на недвижности Скопје


  • Адреса: Дрезденска б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9155 км
  • Локација: Тафталиџе кај Педагошка

  • Факс: 02 3097336
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Мапа

 БИЗНИС

Вип денеска информираше дека го збогатува своето портфолио со воведувањето на интерактивна телевизија- Со интерактивната телевизија корисниците добиваат ...
сите 17 | | | прочитана: 157 | веќе видена

Македонски Телеком АД-Скопје ја задржа водечката позиција на пазарот во фиксни говорни услуги на крајот од 2016 година, покажуваат неревидираните финансиски ...
сите 29 | | | прочитана: 220 | веќе видена

Компаниите имаат идеја како да направат некој производ, но не и како да го продадат. Од Фондот за иновации велат дека фирмите најчесто не го истражиле доволно ...
сите 59 | | | прочитана: 176 | веќе видена

next

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи