Радиус (100км)

Синлаб (Адриалаб)


 • Адреса: Антон Попов 1 лок.3,4,5 (Огњан Прица)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9158 км
 • Локација: позади Стара рампа

 • Факс: 02 3296927
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 18:00
  Саб од 08:00 до 12:00Слика од локација

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Авицена лабораторија


 • Адреса: 8-ми Септември 2 лок.1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9155 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 19:30 • Саб од 08:00 до 15:00

Викториа


 • Адреса: 2-ра Македонска бригада 20/6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9155 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

ПаркингОспособено за бебињаДопуштено за децаРаботиме со плави картони

Др.Кралева


 • Адреса: Македонска Војска 18
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9152 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 19:30

Слика од локација
Мапа

Иако вредноста на биткоинот порасна за неверојатни 700 проценти од почетокот на оваа година, поголемиот дел од инвеститорите кои учествуваа оваа недела на ...
сите 13 | | | веќе видена

Гаус Институтот од Битола денеска го претстави меѓународниот проект „БалканМед Е-бизнис страници“ со којшто се очекува да се подобри конкурентноста на извозно ...
сите 18 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи