Commission for Reletion with Religious Community and Religious Group (Komisija za odnosi so verskite zaednici i religiozni grupi)


  • Address : Bihachka 2 vlez 1 kat 2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7852 км

  • Telephone 2: +389 2 3226777
  • Fax: +389 2 3226353
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Процесот за снабдување со поевтина електрична енергија за клучните субјекти по одлуката на Владата тече непречено и без никаков застој, и сите пријавени кои ...
сите 215 | | | веќе видена

Хрватската куна ќе биде официјално парично средство во Хрватска заклучно со 31 декември 2022 година, согласно одлуката на Советот на ЕУ за приклучување на ...
сите 23 | | | веќе видена

– Во насока на искористување на добрите временски услови, деновиве во ТС Битола 2 се вршат засилени ремонтни активности согласно договорот за ревитализација ...
сите 21 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel