Cokolart


  • Address : Naum Naumovski Borce 72
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7851 км

  • Telephone 2: +389 77 710809
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00
    Sat from 10:30 to 18:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Ковид кризата не само што го измени темпото на живеење кај луѓето, туку удри и по економијата. Со цел да се помогне на оние кои беа најпогодени од пандемијата, ...
сите 70 | | | веќе видена

Комората на сметководители повторно бара поместување на роковите за финансиски извештаи по примерот на европските земји. Анкетата што ја направила Комората на ...
сите 64 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel