Codetectiv


 • Place: Tetovo


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Blank Software


  • Address : Borka Talevski 26/2-9
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  Blank is a company that develops and maintains application software as well as its implementation.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1532593816_6.png?t=true&w=300&h=300
  6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Accent (Akcent)


  • Address : Orce Nikolov 133-d/3
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7423 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30

  The servicing and maintenance is covered for the entire territory of Macedonia.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580816322_77.png?t=true&w=300&h=300
  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Edu Soft


  • Address : Filip Vtori Makedonski 11-1/1 (Stiv Naumov)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7425 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

  Edu Soft is a professional software company that specializes in the design, development and implementation of software applications.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580892164_23.png?t=true&w=300&h=300
  Public transportInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Fabricca


  • Address : Hristo Tatarcev 1/21-A (Sava Kovacevik)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7428 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

  Fabricca is an international creative agency founded in 2013 by experienced creative professionals. Over the years, the company has been positioned side by side with European creative agencies in terms of the way of work and, above all, quality.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1558357786_25.png?t=true&w=300&h=300

  Турската високотехнолошката компанија „Текнопанел“ ќе инвестира 16 милиони евра во изградба на нов производствен капацитет во ТИРЗ 1 Скопје. Инвестицијата беше ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Вредноста на биткоинот скокна за 4,1 проценти во последните 24 и сега се тргува по цена од 43.974 долари. Меѓутоа, за една недела, оваа криптовалута загуби 8,8 ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Време зa читање: 3 минути Податоците што ги аналираше порталот Пари во соработка со БизнисМрежа.мк , за првите 10 компании по големина на приход кои се во ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel