City Flowers
  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1497605135_15.jpg?t=true&w=300&h=300


  Foto dhe video galeri

  City Flowers është kompani, e cila blerësve të saj u ofron mundësi për porosi online të llojeve të ndryshme të luleve të freskëta, buqeta dhe lule për saksi dhe dërgesa e tyre direkte në derën tuaj.
  Besojmë se duhet të jetë ekstra e lehtë për këdo që të porosis, të dhurojë dhe të kënaqet me lulet e bukur në shtëpinë e tyre, në punë ose kudo që të dëshiroj.

  Duam të kemi servis që do të na mundojë, që në mënyrë të lehtë të iniciojmë buzëqeshjen e dikujt me surprizë, të ndajmë dashuri, të tregojmë respekt dhe të gjithë këtë ta bëjmë shpejt, lehtë dhe në mënyrë të thjeshtë. Qëllimi ynë është të rritemi në servisin e parë dhe më të mirë për dërgim të luleve të freskëta në shtetin tonë. Servis, që do të na mundësojë dhe ne vetë vazhdimisht të kënaqemi në bukurinë e aromës së këndshme të lules së freskët të dërguar në shtëpi.


  Pikërisht ajo, dashuria, shërbimi cilësor dhe komunikimi i përkryer i ndërsjellë janë vlerat tona kryesore.

  Përveç dërgimit të buqetës me lule, shfrytëzuesve tanë mund t’u ndihmojmë dhe në fushën e:
  • Zbukurimit të tarracave verore të restoranteve dhe kafeterive
  • Dërgesa javore të luleve të freskëta në çdo shtëpi ose kompani
  • Kultivim të luleve
  më shumë
  Retail Price - VAT Included:890 MKD

  АМАРИЛИС ВО ВОСОК

  Retail Price - VAT Included:730 MKD

  НОВОГОДИШЕН КАКТУС

  Retail Price - VAT Included:690 MKD

  БОЖИЌНА ЅВЕЗДА

  Retail Price - VAT Included:1.400 MKD

  САНСЕВИЕРИЈА - STARFISH

  Retail Price - VAT Included:1.850 MKD

  НОВОГОДИШНА ИКЕБАНА

  Retail Price - VAT Included:2.160 MKD

  НОВОГОДИШНА КУТИЈА LUX

  Retail Price - VAT Included:2.400 MKD

  КОРПА НОВОГОДИШНИ ЧЕСТИТКИ

  Retail Price - VAT Included:1.540 MKD

  НОВОГОДИШНА КУТИЈА СО POINSETTIA

  Retail Price - VAT Included:1.250 MKD

  ДОБРО УТРО ЉУБОВ

  Retail Price - VAT Included:3.550 MKD

  БУКЕТ ЦВЕЌЕ ЦРВЕНИ РОЗИ

  Retail Price - VAT Included:2.970 MKD

  КУТИЈА СО ЦВЕЌЕ СРЦЕ ОД РОЗИ

  Retail Price - VAT Included:2.430 MKD

  БУКЕТ ЦВЕЌЕ ВИНОЖИТО ОД РОЗИ

  Retail Price - VAT Included:2.100 MKD

  ЦРВЕНИ ВЕЧНИ РОЗИ


  Shikoni prodhimet tona në
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj