Cineplexx


  • Address : Ljubljanska, Siti Mol 4 kat 2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7848 км
  • Location: Skopje City Mall

  • Telephone 2: +389 2 3074477
  • Working Hours: Mon - Fri from 14:30 to 23:00
    Sat - Sun from 10:00 to 23:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Пред Велигден и Рамазан Бајрам ќе замрзнат цените на повеќе видови овошје и зеленчук. Министерот за економија информираше дека анализите се завршени, а ќе ...
сите 282 | | | веќе видена

Возилото за урбана хигиена на БРАКО, моделот 636, е сертифицирано за меѓународен квалитет од страна на германскиот институт TUV, ,,TÜV SÜD INDUSTRIE SERVICE ...
сите 7 | | | веќе видена

Она што повеќето луѓе го прават секој ден како дел од најобичната рутина, со малку труд и обука може да стане дополнителна работа која се плаќа со скратено ...
сите 3 | | | веќе видена

Кинеската индустрија за чипови ќе се „прероди“ како резултат на американските санкции, изјави во петокот извршниот директор на Huawei, додека кинескиот ...
сите 5 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePassword



New user ? | Forgot your password? | Cancel