Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Cinemas (movie theaters)
 • Cultural centres
Повеќе филтриПомалку филтри

Cinemas (movie theaters) по градови

Bitola Ohrid Probistip Skopje Stip Tetovo

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Cinemas (movie theaters)

Kino sens


 • Address : Skopski pat 8, Palma Mall floor 2
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cineplexx


 • Address : LJubljanska 4, City Mall floor 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 14:30 to 23:00 • Sat - Sun from 10:00 to 23:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dom na ARM/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City cinema-Milenium


 • Address : GTC kat 1 sek.8 lok.49
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Frosina


 • Address : Dimitar Vlahov 15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinosens 7D


 • Address : bul.Koco Racin b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Culture Centre Grigor Prlicev (Centar za kultura Grigor Prlicev)


 • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli 4
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rudar


 • Address : Cvetko Tonev b.b., Dom na kulturata
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈7901 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kultura


 • Address : Marsal Tito 19
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

3D Kino


 • Address : Marshal Tito 60
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државата има пари за капитални инвестиции, тие ќе се инвестираат преку новиот систем со сериозен притисок од страна на Министерството и Владата. Во 2021 година ...
сите 221 | | | веќе видена

Сите возила, кои заклучно со 1 октомври 2020 година влегле на територијата на Северна Македонија и се со странски регистарски таблички, ќе можат во рок од една ...
сите 36 | | | веќе видена

Оштетените депоненти на Еуростандард банка преку иницијатива до Уставниот суд бараат оценка на уставноста член од законот за банки. Со поднесената ...
сите 16 | | | веќе видена

Тројно поголем данок на имот ќе плаќаат граѓаните за стан или куќа која не ја користат. Идејата вчера ја најави премиерот Заев, а денеска треба да помине на ...
сите 19 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel