Циглара Градец

Паркинг

  • Адреса: с.Камењане
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7823 км

  • Телефон 2: 070 209745
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30Слика од локација

Фото и видео галерија

Циглара Градец е компанија која се занимава со изработка на бетонски елементи и плочки.
повеќе

Постови

Fundjavë Ndryshe

Elsa dhe Elidoni janë vetëm 8 dhe 9 vjeç, por çdo ditë vuajtjet janë duke u shtuar. Jetojnë në Delvi ...

Ciglara Gradec

Photos from Ciglara Gradec's post

's cover photo

's cover photo

Photos from Ciglara Gradec's post

Mozaik pllaka model i ri nga ciglara gradec

Mobile Uploads

Ciglara kamenjane

Photos from Ciglara Gradec's post

Ciglara gradec

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи