Ciglar ing

Parking6 days a weekWi-Fi ZoneDelivery


  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562243183_11.png?t=true&w=300&h=300


Photo of Location

Photo & Video Galery

Циглар Инг Дооел с. Градец Врапчиште е фабрика за бекатон плочки од разни димензии и бои. Фабриката е постоечка фирма уште од 1980 година па наваму. Фабриката сега поседува најнова технологија од производство на бекатонските елементи како и редење на производот. Фабриката се наоѓа на автопат Тетово - Гостивар, с.Градец
more
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel