Циглар инг

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаДостава

  • Адреса: ЈНА б.б.
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7401 км

  • Телефон 2: 070 209958
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 18:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Циглар инг
Циглар Инг Дооел с. Градец Врапчиште е фабрика за бекатон плочки од разни димензии и бои. Фабриката е постоечка фирма уште од 1980 година па наваму. Фабриката сега поседува најнова технологија од производство на бекатонските елементи како и редење на производот. Фабриката се наоѓа на автопат Тетово - Гостивар, с.Градец
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи